Koc z mikrofibry

Koc z mikrofibry

Nieśmiertelne grube koce
Otulający oraz szczególnie wygodny, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących długich wieczorów. Zrobiony jest z przytulnego oraz jedynego w dotyku materiału. Niniejszy koc z mikrofibry zapewni ciepło oraz poczucie komfortu jakiego uprzednio nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem podczas siedzenia przy stole, biurku bądź też pracy przy komputerze.
Nowy koc nowy kolor
Trzeba przemiany oraz odświeżania naszej przestrzeni wokół leży w każdym z nas, dlatego potrzeba sięgnąć po owy sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie upragnioną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można wykorzystać w dwojaki sposób.

Pierwszy to dobranie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W tym połączeniu będziemy pewni, iż nowy pled będzie znakomicie plus harmonijnie komponował się z wnętrzem.
Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie wielka, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Owy sposób polecany jest do wnętrz o jednolitych plus nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy rezultat oraz nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepła
Doskonałe wzornictwo jakie ma koc z mikrofibry wniesie do mieszkania nowatorski styl. Zestawienie paru grubych kocy w różnorodnych kolorach, będzie stanowiło doskonały olśniewający komplet. Ten ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie podczas domowych seansów albo rannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy mogli dłużej cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu bądź też czytania ciekawej książki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz