Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest uznany zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Od ponad czterdziestu lat przedsiębiorstwo zaopatruje w swoje artykuły klientów w różnych krajach, zaś na krajowym rynku działa od ponad 20 lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnych kontynentach. Narzędzia produkowane przez King Tony są doceniane w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada zarówno utensylia ręczne, jak i pneumatyczne, takie jak między innymi: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Poza tym oferujemy także przybory samochodowe, skrzynki a także szafki narzędziowe, a oprócz tego urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają niemałe doświadczenie i z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są niezwykle wytrzymałe i dobre jakościowo, dzięki czemu mamy bardzo wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Sprzedawane utensylia przewyższają gatunkowo niemało innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, a oprócz tego wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie propozycji produktowej do potrzeb nabywców a także dostarczanie narzędzi i akcesoriów, które będą odróżniać się jakością wykonania a także wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach i różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.08.2018 06:26:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz