Kilka rad które pomogą Ci zorganizować imprezę urodzinową

Kilka rad które pomogą Ci zorganizować imprezę urodzinową

Imprezka urodzinowa dla dzieci to problem przed którym staje każdy rodzic . Większość z nich wybiera opcje imprezki organizowanej przez firmy zajmujące się taka branżą . To ciekawe rozwiązanie ale też i drogie . Przygotowanie urodzin w domu wcale nie musi być skomplikowane a już na pewno będzie mniej kosztowne niż zatrudnienie firmy. Wystarczy szczypta kreatywnoś ci i prawidłowy impuls który postaram się wam zademonstrować . Do boju rodzice!

Przygotowanie przyjęcia urodzinowego należy rozpocząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów i koleżanki to powstrzymaj się i spróbuj nie zapraszać dużej ilości rodziny. Maluchy czują się swobodnie w otoczeniu ludzi których znają. Połączenie imprezy dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie wyjdzie nikomu na dobre.

Po dobrze gości nadszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu muszą znaleźć się takie informacje jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Fajnym dodatkiem jest wprowadzenie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub zrobić je własnoręcznie razem ze swoim maluchem.

Jedzenie i napoje. Największy problem organizatora urodzin. Przed ułożeniem menu przedzwoń do rodziców dzieci które potwierdziły swoje przybycie i wypytaj o problemy żywieniowe. Jeżeli takich nie ma to masz pełne pole do popisu. Tylko co podać dzieciakom? Dobrym pomysłem jest zrobienie niedużych kolorowych kanapeczek które dziecko będzie stanie złapać w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko chętnie zje pizze. Nie rób jej robić sama. Zrób ciasto a resztę zostaw dzieciakom. Niech same przygotują sobie swoje ulubione danie. Twoim zadaniem będzie tylko włożenie malutkich pizz do piekarnika. W ten sposób złączysz fajną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaki na bank będą zachwycone.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 29.10.2017 17:20:35)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.09.2016 04:53:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz