Kawy włoskie

Kawy włoskie

Czy można udanie rano się obudzić?Na pewno większość z osób, będzie miała poranne kłopoty z przebudzeniem się. Wyznaczyć sobie bardzo trudne pytanie, jak prawidłowo należy zacząć dzień, aby mógł być w miarę dobry? Zapraszam internatów do mojej książki i niektórych wywodów z tym związanych.

Pierwszym argumentem o którym, można udzielić odpowiedzi na zadane pytanie „Co nas najbardziej uszczęśliwia rano. Postawione pytanie nie jest zbyt łatwe. Rzecz jasna, że bardzo prawdopodobne, że większość z nas, większa większość z nas, prawie każdy z nas chciałby budzić się, przebudzać się przy boku swojej wyjątkowej osoby, gromady dzieci, w czasach gdybyliśmy nieco młodsi to większość z nas gdy się przebudzał za pewne marzył o tym by zobaczyć twarz swojej mamy bądź taty. Kolega zadał mi kolejne pytanie, „Co należałoby zrobić aby cały dzień mógł być idealny”?. Postanowiłem postarać się wyszukać odpowiedniej odpowiedzi. Nie ma żadnej recepty na udanie przeżyty dzień.

Jako kolejno drugim punktem, również warto przeanalizować sobie jak rozpoczynamy nasz poranek. Czy już z rana staramy się narzekać na to jaki to wymagający dzień czeka nas w robocie? A kto wie inaczej, staramy się myśleć pozytywnie i nie stwarzać sytuacji stresowych? Może mała podpowiedź. Odkąd zacząłem myśleć pozytywnie, zdecydowanie lepiej przeżywam każdy następny dzień.

Ostatnim punktem autorskiego tematu, chciałem omówić nasze śniadanie. Czy ktoś kiedyś próbował zastanawiać się nad tym, że to co jemy na śniadanie to również może mieć duży wpływ na nasz humor? Na przykład, osoby, które mają problemy z trawieniem podobnie do mnie, można by zacząć jeść zdecydowanie mniej źle trawiące śniadanie, wówczas nie trzeba zamartwiać się, o to co nasz żołądek może wyprawiać. Jedni powiedzą, że najlepsza z rana to tylko kawa ziarnista, płatki kukurydziane z mlekiem, bułki z masłem i dżemem. Z pewnością każdy może mieć swoje widzi mi się i pomimo tego powinien postarać się dobrze zjeść.

Czy te sposoby, mogą pozwolić? Być może przyczyni siędo tego, aby w miarę pozytywniej spędzić dzień. Dla mnie wymienione sposoby umiarkowanie dużo pomogły, jak można by poprawić aby każdy dzień był odpowiedni.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 15.01.2019 04:54:50)
  • yahoo: 25 (ostatnio: 28.01.2018 14:58:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz