Kabiny sanitarne – Jasal

Kabiny sanitarne - Jasal

Sprzęt przeznaczony do zapewnienia prywatności w publicznych łazienkach a oprócz tego innych tego typu przestrzeniach powinien być wykonany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także pod względem wizualnym.

Kabiny sanitarne produkujemy wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, aby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. W szeregu przypadków zdarza się albowiem tak, że sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca w dodatku, aby je odwiedzić. Nasze obiekty są zaś bardzo eleganckie, odporne a oprócz tego łatwe do regularnego czyszczenia, za sprawą czego powinny świetnie wypełnić swoją rolę.

Po mistrzowsku odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, dokąd zapewnią niezbędną intymność w dodatku, aby gładko przebrać się w odpowiednią odzież. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć wewnątrz mnóstwo miejsca, co zapewni dodatkową swobodę a oprócz tego pełen luksus użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wariantach – z płyty wiórowej laminowanej i z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze wyjście pod kątem Waszych wymagań.

Możecie też liczyć na przystępne ceny i wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej umożliwiamy przeprowadzenie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, między innymi pod kątem kolorystycznym, za sprawą czego w tym momencie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości ciepło zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo między innymi liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 08.12.2018 00:41:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz