Hotel dla kota w krakowie opinie

Hotel dla kota w krakowie opinie

Czy słyszałeś o kociej krainie? O miejscu, gdzie Twój kot będzie wracał z ochotą? Jest takie miejsce, gdzie w czasie wyjazdu na narty możesz swojego zwierzaka u nas zostawić. W naszym hotelu wiemy, że koty nie lubią zjeżdżać ze stoku gór, wolą pić ciepłe mleko i również zabawiać się w naszej arkadii.

Hotel dla zwierząt został tak zaprojektowany, że wczasy w Ciechocinku się chowają. U nas zwierzaki mają zagwarantowaną godziwą opiekę. Ważne jest by w czasie twojego wyjazdu, Twój kot był w bezpiecznym miejscu. Stawiamy na bezpieczeństwo a oprócz tego dobrą opiekę.

Poszukujesz luksusu nie tylko dla siebie. Zafunduj „Kleopatrze” solidny wypoczynek. Spa należy się również zwierzakowi. Pod okiem naszych specjalistów beniaminek będzie miał zapewniony standard.

Kraina mlekiem i również miodem płynąca? Tak to wyłącznie u nas, lecz ostrzegamy mamy wymagania, ludzi nie obsługujemy! Jeżeli planujesz wycieczkę i również z różnych względów nie możesz zabrać ze sobą swojego towarzysza życia, to zapewnij mu godną opiekę. Dajemy nasze słowo, że twoje oczko w głowie będzie miało u nas fajowsko.

Nasi specjaliści to załoga dobrze wykształcona, mająca odpowiednie kwalifikacje a oprócz tego predyspozycje w dodatku by móc sprawować opiekę. Naszych pracowników charakteryzuje jak też empatia, odpowiedzialność, szybkość reagowania a oprócz tego samodzielność. To są cechy, które każdy sumienny opiekun powinien posiadać.

Zapewnij wczasy lecz również sobie, zwierzak też zasługuje na najlepsze. Hotel dla zwierząt współcześnie brzmi dumnie i również odpowiedzialnie. To tylko jest to miejsce, gdzie powinny wyszukać się zwierzęta w czasie nieobecności swoich właścicieli. Odpocznij w świadomości, że Twój kot również wypoczywa.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 14.03.2019 17:05:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz