Gaz obronny

Gaz obronny

Chcesz poczuć się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś? Nieraz wracasz do domu późnymi co wieczór i boisz się, że prawdopodobnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz obronny!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., jednakże wcześniejsze doświadczenie i zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu internetowym allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy w 2 rodzajach:

-gaz defensywny typu CO zawierający kapsaicynem który jest całkowicie skuteczny, gdy zostanie naniesiony wyraźnie na twarz i oczy napastnika,

-gaz pieprzowy typu SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie i podrażnienie przeciwnika.

Powinno się zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, niezależnie od odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy także paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób efektywny obezwładnią i unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie niewątpliwie zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą! Nasze produkty są pełni legalne i skuteczne a oprócz tego na początek posiadają atrakcyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało obecnie wielu klientów i każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również i Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący produkty do samoobrony!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 16.02.2017 16:41:14)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 10.01.2018 08:42:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz