Fryzjer Poznań

Fryzjer Poznań

Każdy fryzjer wie, że kluczem do sukcesu jest dobranie fryzury tak, aby po opuszczeniu salonu czuł się odmieniony. A co znaczy odnieść sukces przy doborze fryzury? Jeśli klient wróci za jakiś czas uznając, że wraca do swojej fryzjerki, to to właśnie jest sukces. Fryzjer Lolo Manolo jest jednym z najlepszych fryzjerów w Poznaniu zatrudniającym starannie przeszkolony i wybrany personel. Fryzjerki Lola przeszły długie szkolenie u znanego Poznańskiego fryzjera, jednocześnie otrzymując znaczną dawkę manier przy wykonywaniu usługi związanej z włosami. Przygotowując salon Lolo postanowiliśmy oddanie do użytku firmy, która spełni oczekiwania każdego klienta, także najmłodszego. Dlatego stworzyliśmy specjalny fotel fryzjerski dla dzieci, a także salę zabaw, na której dzieci mogą spędzić miło czas w oczekiwaniu na swoją mamę, który właśnie uzyskuje nową fryzurę dzięki naszej wykwalifikowanej fryzjerce. Fryzjer, jakim jest lolo manolo, to nie wszystko. Postanowiliśmy rozszerzyć pakiet naszych usług o urodziny dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalne urodziny tematyczne. Niektóre z tematów przyjęć związane są bezpośrednio z fryzjerem. Na przykład zarówno dla dziewczynek i chłopaków przygotowaliśmy specjalne urodziny, podczas których dzieci korzystają swobodnie z naszego fryzjerskiego przybytku, naszych kosmetyków, a w tym wszystkim bierze udział nasz personel, który jest uzupełnieniem animatorki. Zapraszamy do naszego salonu. Nasz salon mieści się przy ulicy Sielskiej 17 w Poznaniu. Zapraszamy także na facebook i do galerii zdjęć, na której prezentujemy to, co można przeżyć u nas.


Ocena: 4,33/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 52 (ostatnio: 11.04.2019 06:10:28)
  • yahoo: 22 (ostatnio: 18.12.2017 12:38:12)

Podlinkuj wpis:

Comments

  1. Moje włosy mnie irytują. Są proste, w dodatku strasznie sztywne, że w domu ciężko jest je ułożyć. A nawet, gdy mi się uda, to po chwili znów jest tragedia. Ale znalazłam na nie pewien sposób. Znalazłam fajny salon fryzjerski w Poznaniu, w którym tną mi włosy tak, że po myciu w pięć minut robię na głowie, co chcę. Już wcześniej czytałam opinie o ich usługach, że bajecznie układają włosy, że mają kosmetyki, które pielęgnują włosy podczas wizyty. Ale ja nie koniecznie wierzę w tego typu opinie. A dziś sama muszę przyznać, że to faktycznie dobry fryzjer w Poznaniu. Jeżeli do tej pory trafiałam na pseudo fachowców, to teraz chyba los mi wynagrodził. A i jeszcze fajne jest to, że mogę zabrać ze sobą dziecko. Jest tam fantastyczna sala zabaw, na którą dzieckiem zajmuje się opiekunka, a ja przy muzyce i z filiżanką smacznej kawy mam chwilę relaksu dla siebie.

  2. Mój skarb nie lubi fryzjera. Kiedy mieliśmy pójść obciąć włosy, nie wiem, kto bardziej się stresował. Aż pewnego dnia znalazłam salon, w którym ani ja, ani moje dziecko się nie stresujemy. I dzisiaj polecam wszystkim, bo ten fryzjer dla dzieci (…) Poznań ma doskonałe podejście do maluchów. Właściwie to mogę powiedzieć, że nie wcześniej nie miałam do czynienia z tak super przygotowanymi stanowiskami dla najmłodszych. Jest kolorowo i bezstresowo. Nic więc dziwnego, że opinie o tym miejscu są tak świetne. I moja opinia też to potwierdza. Moje dziecko uwielbia tu przychodzić. I dlatego też zdecydowałam, że tu zorganizujemy jego urodziny. Znane postacie z bajek, bajeczne dekoracje i zabawa z animatorem. Po prostu rewelacja. Jeżeli szukacie miejsca, w którym można zorganizować urodziny dla dzieci w Poznaniu to ja polecam właśnie ten salon. Sprawdziłam i wiem, że tu jest fantastycznie.

Dodaj komentarz