Dzwonek do stroju Mikołaja

Dzwonek do stroju Mikołaja

O ile poszukujesz realistycznego stroju na Mikołajki czy też Boże Narodzenie, to świetny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Pożądane byłoby również dodać, że kostium świętego Mikołaja wykonany jest z materiału, który znakomicie dopasowuje się do każdej figury. Warto również dodać, iż strój ten składa się aż z 18 elementów, w szczególności są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwonek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– włosy i broda,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Dobrze jest również dodać, iż buty świętego Mikołaja są dostępne od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Wypada pamiętać, że dzięki temu, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy klient może przebrać się za Mikołaja. Strój świętego Mikołaja to także pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który świetnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że znakomicie pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może także zabraknąć nakładek na buty a oprócz tego rózgi, która jest elementem tradycji.

Pożądane byłoby dodać, że worek na prezenty jest wykonany z materiału, który jest odporny na ciężary i co ważne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, dzięki czemu można prędko i praktycznie włożyć, jak i wyciągnąć prezenty. W komplecie jest również dostępny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Za to spodnie są wykonane z grubego i puszystego czerwonego materiału. Pożądane byłoby również dodać, iż spodnie te posiadają gumkę, dzięki czemu mogą być w uniwersalnym rozmiarze.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz