Dzianiny flagowe

Dzianiny flagowe

Firma Kora określana mianem najlepszego wytwórcy dzianin technicznych. Co to nazewnictwo właściwie oznacza? Jesteśmy firmą, która w swojej produkcji stosuje najnowocześniejsze technologie. Wskazane jest dodać, że jesteśmy jedną z nielicznych firmą na obszarze Polski, która dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym. Nasza firma, czyli ceniony producent dzianin technicznych nieustannie modernizuje swoje systemy i powiększa park mechaniczny, który jest bardzo innowacyjny. Dzięki tym wszystkim zabiegom, otrzymane w ten sposób towary, całkowicie odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów i najnowszym trendom rynkowym. Jako producent dzianin technicznych dbamy o środowisko naturalne, stosując technologię, która jest energooszczędna.

Między naszej propozycji, bardzo szeroką popularnością cieszą się dzianiny welurowe. Welur niezwykle miękka tkanina, która jest bardzo najlepszej jakości. Czym się charakteryzuje? Jest bardzo rozciągliwa i również niezwykle puszysta. Zadziwiający splot sprawia, że tkanina ma niezwykle naturalny i również wytworny wygląd. Dzianiny welurowe bezbłędnie nadają się jako tkaniny konfekcyjne, obiciowe czy też dekoracyjne. Niezwykle często są używane jako dodatki do strojów estradowych czy też odzieży.

Nasza firma posiada również, bardzo duży dobór o ile chodzi o dzianiny bieliźniarskie. Chodzi tutaj o dzianiny, które można zastosować do produkcji odzieży sportowej, codziennej i tak popularnej ostatnio, modelującej. Taki gatunek dzianiny bieliźniarskiej ma odpowiednio dobrany skład i również stopień elastyczności. Uzyskujemy w ten sposób skutek oddychania skóry, poprzez właściwe odprowadzanie wilgoci. Dzianiny bieliźniarskie mają inny nota elastyczności.

Polecam korzystanie z usług naszej firmy! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów swoich zakupów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 06.03.2018 11:34:19)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.06.2017 13:41:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz