Depilacja laserowa opole

Depilacja laserowa opole

Trudno zatuszować, iż depilacja włosów na ciele jest uciążliwa i bolesna. Na szczęście w obecnych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie i – co najistotniejsze – trwałe formy usuwania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włoska przez wiązkę światła emitowaną przez odpowiedni laser. Energia wytwarza się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce i prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu innych miastach zazwyczaj poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog robi sondaż, określa stan cery oraz włosków oraz wybiera na bazie tych informacji parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włoska oraz wyglądu cery i wielkości powierzchni poddanej zabiegowi może on trwać od kilku do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu niezwykle istotna jest odpowiednia opieka cery. Nie można miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła oraz dezodorantu. Zakazane jest także używanie retinolu w jakiejkolwiek postaci; doustnej bądź w postaci kremu.
Parę dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, które samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz