Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są wyborne, gigantyczne i świeże pożywienie, które serwujemy w naszej knajpce. Wskutek tego nasze burgery Łódź są dobre i masywne – dokładnie takie, jakich chcą i łakną dobrzy Indianie i solidni Cowboye. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” to prawdziwie Indiański hamburger wykonany z najlepszego rodzaju, rzetelnie wyselekcjonowanej 100% wołowiny z swojskimi dodatkami i mocno chrupką bułą przenną!

Ale baczność – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz ponownie – po smak, odpoczynek i Cochise klimat!

Chociaż jest to jedno z kilku knajp podających pokarm na mapie Łodzi, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie fenomenalną osobowością. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o mocnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie miano. To jego upór, bohaterstwo i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień pielęgnować swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie natchnąć się tak znakomitym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on zachwyciłby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć apetycznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.10.2018 04:52:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz