Brykiet kominkowy ruf

Brykiet kominkowy ruf

NOVA TRADE może zaoferować Państwu najwyższej jakości brykiet kominkowy, który nienagannie nadaje się zarówno do stosowania w kominkach, jak a oprócz tego w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) a także z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, z tej racji staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak a oprócz tego również klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje lecz również z krajowymi odbiorcami, ale również z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy również do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas towarów.

Na prowadzonej przez nas stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo otrzymać wiadomość względnie więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną ofertę a oprócz tego taryfa a także w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych towarów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo wytrzymałe worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej rozległej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE jeszcze obecnie a oprócz tego przekonaj się tenże, że to naturalnie nasza firma proponuje najtańszy a oprócz tego najbardziej oszczędny brykiet na rynku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.02.2017 14:03:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.10.2016 00:29:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz