Bryczki do ślubu Śląsk

Bryczki do ślubu Śląsk

Już niedługo ceremonia ślubna lub inne wydarzenie? Wiemy, że to niepowtarzalny moment dla wielu z Was. Polecamy Państwu możliwość podróży okazałą bryczką zaprzęgniętą w parę koni. Proponowane powozy, w sposób niepowtarzalny ozdobią ten ważny dla Państwa czas i stanowią efektowną alternatywę dla jazdy samochodem. Ośrodek Jeździecki Gonitwa dysponuje odwzorowaną bryczką która weźmie Was w wycieczkę do historii…

Serdeczny furman zawiezie Was tam, gdzie sobie życzycie. Bryczka do ślubu towarzyszy Państwu cały dzień. Zaczynamy od przejażdżki po Pana Młodego i Panny Młodej. Kolejnym etapem będzie w karecie ślubnej w znanym miejscu. Jest to niepowtarzalna okazja użycia wyjątkowo okazałej karety w celu utrwalenia tych ważnych momentów. Po chwilach z fotografem rozpoczyna się podróż powozem do ślubu. Po zakończeniu sakramencie małżeństwa furman odwiezie Państwa Młodych na przyjęcie weselne. Powóz do ślubu jest dostępny odpowiednio wcześniej w celu przyozdobienia. Powozy posiadają zadaszenie uniezależniające przejazd od stanu pogody.

Uroczystość możemy wzbogacić białymi gołębiami, które przyniosą szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA, który znajduje się w województwie śląskim zaprasza na stronę internetową www.ojgonitwa.pl, gdzie prezentuje zdjęcia dostępnych powozów oraz informacje kontaktowe zamieszczone przeprowadzenia rezerwacji bryczki. Stawka za wynajem uzależniona jest od typu powozu, dystansu od ośrodka jeździeckiego, ilości godzin wypożyczenia oraz dystansu pokonanego na miejscu i jest podobna do kosztu wynajmu ślubnego pojazdu.

Sprawimy by ten czas był niezapomniany dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Niewielkim kosztem poczują się Państwo jak królowa i król.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 11.08.2021 12:19:52)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 11.10.2017 18:37:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz