Barwniki do tworzyw

Barwniki do tworzyw

Lifocolor to spółka, która działa na rynku europejskim już od 1988 roku. Oferuje swoim klientom doskonałej jakości koncentraty barwiące.

Kolory to fundament w przemyśle tworzyw sztucznych. Dlatego też zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje artykuły do oczekiwań indywidualnych klienta. Dlatego też jej oferta jest bardzo szeroka, aby zapewnić, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Towary firmy są stosowane w różnych branżach. Jak też jest to sport a oprócz tego rekreacja, dom a oprócz tego ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, co więcej a oprócz tego artykuły spożywcze. Każdy nabywca ma inne potrzeby, co zapewnia, że oferta firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze cieszą się wysoką jakością a oprócz tego spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Chociaż główna lokal firmy zlokalizowana jest w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki a oprócz tego starają się zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Oferta jest cały czas poszerzana o nowe artykuły, za sprawą czego staje się jeszcze to z większym natężeniem różnorodna. Lifocolor proponuje koncentraty barwiące w bardzo rozsądnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak a oprócz tego producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz