Badania chemiczne

Badania chemiczne

Nasze laboratorium dzisiaj należy do jednych z najnowocześniejszych w kraju. Zawdzięczamy to specjalistycznej kadrze.

Nasi pracownicy biorą regularny udział w licznych kursach . Misją tego stanu rzeczy jest chęć rozszerzania własnych umiejętności. Dokładność jak również skrupulatność to główne szczegóły charakteryzujące naszych pracowników. Są one nieodzowną częścią procedur jakie są przed nami stawiane . A przekrój wykonywanych przez naszą firmę badań jest bardzo rozległy. Badamy m.in. wodę pitną, ścieki, glebę, a także publikacje żywnościowe, środki żywienia zwierząt, czy środowisko pracy. W grę wchodzi zdrowie bardzo wielu ludzi jak również zwierząt, a w tak zaistniałych okolicznościach, nie ma miejsce na niedociągnięcia. Jesteśmy tego całkowicie świadomi jak również dokładamy wszystkich starań by nie zawieść zaufania klientów.

Od początku stawiamy na postęp. Każdego roku staramy się poszerzać naszą propozycję o nowe jak również unikalne sposoby badań. W szukaniu nowych rozwiązań nie ograniczamy się tylko do naszego rodzimego rynku. Wychodzimy daleko nie tylko poza jego granicę, ale jak również granice samej Europy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku zaopatrując nasze laboratorium tylko w najnowocześniejsze rozwiązania. Stanowiska badawcze wyposażone są tylko w najwyższej klasy i unikalne urządzenia pomiarowo-badawcze. Tego typu sprzęt pozwala na bardzo dokładne wykonanie badań bez względu na poziom ich skomplikowania. Zapewniamy co więcej pełną anonimowość. Wiedza jest fundamentem, ale to technika pomaga jej pchać świat do przodu. Przekłada się to na jakość oferowanych przez naszą firmę usług, a to ona jest dla nas priorytetem jak również pierwszym z 2 podstaw naszego laboratorium. Dalszym jest spełnianie wszystkich nadziei klientów poprzez trafne rozpoznanie ich wymagań jak również nadziei.

Kilkukrotnie nasza ciężka praca została doceniona, co zaowocowało wieloma prestiżowymi nagrodami. Do kluczowych można zaliczyć statuetkę Geparda Biznesu/działalności/przedsiębiorstwa, czy znalezienie się w gronie laureatów Diamentów Forbes’a. Nasz profesjonalizm potwierdza także ciężko zdobyta akredytacja, przyznana poprzez Polskie Centrum Akredytacji. Jest ona przyznawana tylko po spełnieniu wielu bardzo restrykcyjnych warunków. Innowacyjny ośrodek badawczy i uzyskane tytuły, są gwarantem wysokiej klasy usług. Nasze kompetencje i kwalifikacje są potwierdzane z każdym skutkiem badań wydawanym przez naszą firmęze laboratorium. Stosujemy tylko sprawdzone jak również uznane metody.

Gwarantujemy co więcej rzetelność przeprowadzanych badań, krótkie terminy i poufność. Zindywidualizowane wsparcie jak również podejście do klienta są jednymi z dużo ważniejszych elementów, przyświecających nam od pierwszych dni działania naszej firmy. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni.

Cieszymy się , że w tak uprzedmiotowionym społeczeństwie, nadal potrafimy traktować człowieka, jak człowiek.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 31.01.2019 16:17:17)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 18.08.2017 17:08:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz