Artystyczne zdjęcia ubrań typu duch innymi słowy odkrywczy rodzaj wizualizowania

Artystyczne zdjęcia ubrań typu duch innymi słowy odkrywczy rodzaj wizualizowania

Istnieje krocie wielorakich forteli na fotografowanie odzieży. Są tacy, którzy w największym stopniu uwielbiają podziwiać odzież na wytwornych damach. Najmądrzejsi specjaliści od reklamy podpowiadają jakkolwiek, że w największym stopniu trendy są teraz fotografie ubrań typu duch. Jak dekodować tę nazwę? Jakim sposobem je najbardziej zasadnie zrobić? Ta lektura pomoże wytłumaczyć ci tą problematykę.

Primo: nie są to fotografie strzelone na płasko. Konfekcja ma przestrzenny zarys, na kształt 3D. Niemniej jednak nikogo nie ma w środku. Centrum jest puste , tylna część odzieży jest wyrazista. Fotografia prezentuje się jak sfotografowana na duchu. Czy oznacza to, że do wykonania zdjęć ubrań typu duch zmuszeni będziemy przyjąć do pracy upiora z opery? I jak pozyskać telefon do zjawy w realnym świecie? (LinkedIn nie jest trafnym źródłem.) Ściśle mówiąc taki interes byłby również wielce drogi. W takim razie pod warunkiem, że nie masz bliskich znajomych z jakimś demonem i nie programujesz pobocznych kosztów, czyńże ogół na komputerze. Jeśli jednak szybujesz na miotle na sabat, dalsza część tego informatora nie będzie dla ciebie.

Jeśli jednak nieoczekiwanie nie potrafisz aktywować duchów, zakup do pracowni normalnego manekina. Im bardziej znanej firmy jest ów fantom, tym wygodniej będzie ci się pracować. Najbardziej odpowiednie są manekiny do paszkotów odzieży, niemniej jednak łączą się one z gigantycznym wydatkiem. Tym samym na start proste manekiny i odrobina inwencji wystarczą. By fotografie ubrań typu duch w ogóle zaistniały musisz sfotografować tak samo zewnętrzną plus wewnętrzną część ciucha. Światłocień rozmieszczasz nie inaczej jak na dobrych zdjęciach produktowych, po prostu odpowiednio. W tym temacie fotografie odzieży zupełnie niczym się nie różnią. Na ostatek za pomocą oprogramowania ujednolica się front i tylną część i wsio przynosi rezultat jak na duchu, jak z baśni.

Jestem przekonany, iż ten skrótowy poradnik zdjęć ubrań na niewidocznym manekinie, wyklarował multum rzeczy, jakie niepokoiły twoje myśli. Jeżeli masz jakieś pytania, bezzwłocznie skontaktuj się z nami po odwiedzeniu naszej strony.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 51 (ostatnio: 13.05.2019 20:54:22)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 18.12.2017 11:34:02)

Podlinkuj wpis:

Comments

  1. Fajnie, dzięki za ten artykuł. Szukam właśnie, jak sfotografować swoją małą kolekcję odzieżową (część sprowadzamy, ale część szyjemy całkowicie sami) i bardzo spodobały mi się te duchy (jak je państwo nazywają). Do tej pory najbardziej skłaniałam się do sesji z modelkami, tylko niepokoiło mnie to, że, jak nie będę z jakiegoś zdjęcia zadowolona, to trzeba będzie powtarzać całą sesję dla jednego czy dwóch ujęć. Za to jeśli chodzi o zdjęcia ubrań typu duch, to przede wszystkim, nie przyjmą niekorzystnej pozy, a jeśli nawet jakimś cudem tak, to wykonuje się powtórkę tylko tego jednego ujęcia (bez konieczności angażowania modelki, stylisty, fryzjera i makijażystki!).
    Teraz pozostaje mi już tylko wybrać wykonawcę zdjęć mojej kolekcji odzieżowej. Wezmę państwa pod uwagę w pierwszej kolejności. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz