Artykuły promocyjne

Artykuły promocyjne

Zieloni, protesty przy budowanie autostrad, przykuwanie się do drzew i blokowanie platform wiertniczych, recycling. Z tym zapewne większości kojarzy się temat ochrony natury . Jest w tym wiele absurdów ale jest też i wiele racji. Oglądając obrazki miast w których mieszkańcy muszą poruszać się w maskach chroniących przed smogiem możemy się szybko i łatwo przekonać jak istotne są to tematy. Ekologia – to temat który stał się bardzo modny, firmy wydają ogromne środki finansowe aby zmienić procesy technologiczne tak aby ich produkcja była bardziej znośna dla naszej planety. A oczywiście rolą działu marketingu jest to aby świat się dowiedział, że przedsiębiorstwo taką politykę prowadzi.

klienci dla których środowisko jest istotna w życiu z pewnością mając do wyboru dwa podobne produkty, zdecydują się na zakup tego którego producentem jest firma działająca aktywnie na rzecz ochrony środowiska. Branża BTL produkująca artykuły promocyjne, szybko dostrzegła ten trend i stworzyła szeroką gamę produktów które tematyką nawiązują właśnie do ochrony natury . Gadżety ekologiczne.

Ekologiczne Gadżety reklamowe . Ich cechą charakterystyczną jest materiał z którego zostały wykonane. Są to najczęściej materiały biodegradowalne lub produkty pochodzące z odzysku.

Tworzywa biodegradowalne – to takie które są w pełni rozkładane przez żywe organizmy. Do najczęściej spotykanych artykułów promocyjnych wykonanych z tego rodzaju tworzyw należą długopisy reklamowe – kształtem, wyglądam praktycznie nie odbiegają od tradycyjnych plastikowych modeli. Innym świetnym hitem sprzedażowym są oczywiście torby ekologiczne na zakupu, wszelkiego rodzaju ładowarki solarne pozwalające na naładowanie smartfonów lub innych urządzeń przenośnych na baterie.

Każdy z tych produktów po umieszczeniu na nim firmowego logo lub sloganu akcji reklamowej staje się doskonałym nośnikiem promującym Waszą przedsiębiorstwo i oczywiście będzie jednocześnie świadczył o tym, że temat ochrony natury jest dla Was istotnym zagadnieniem, a Wasze produkty nie zagrażają naszej planecie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 02.03.2019 02:17:35)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 05.02.2017 01:34:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz